Akcja „od skutera do Harleya”

Coraz częściej słyszy się o kolejnych wypadkach, mimo poważniejszych kar za przewinienia, bezpieczeństwo na drodze nadal nie jest na odpowiednim poziomie. Jedna z grup motocyklowych, postanowiła skupić się na najmłodszych uczestnikach ruchu drogowego, bo jak mówi stare polskie przysłowie „czym skorupka za młody na siąknie, tym na starość trąci” – zgodnie z tą maksymą, członkowie właśnie wcześniej wspomnianego klubu motocyklowego, szkolą najmłodszych uczestników ruchu drogowego, zachowania bezpieczeństwa na drogach. Jest to o tyle ważne, że w ubiegłym roku, w wielu wypadkach, udział brali nieletni na skuterach. Akcja znalazła się z bardzo dobrym odzewem, przez co włączyli się do niej również policjanci z miejscowej komendy. Grupa planuje prowadzenie akcji nie tylko na terenie swojej miejscowości, ale również poszerzenie Jej na teren całego kraju, aby wyedukować jak największą grupę młodych uczestników ruchu drogowego, zapewniając im większe bezpieczeństwo.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. stylizacja golf 3
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...