Alfa Romeo 159

Czy Alfa Romeo może być uznana za samochód godny polecenia? Jak widać na przykładzie następczyni pięknego, lecz bardzo zawodnego modelu 156, nawet marka z tak niechlubną historią zawodności może wyprodukować samochód na jakim można polegać.

Historia jest dosyć krótka – z powodu powszechnego przeświadczenia o awaryjności pojazdów, nad przyszłością marki Alfa Romeo zawisły czarne chmury. Szefostwo marki postanowiło pójść po rozum do głowy i poprosiło o pomoc koncern…GM, czyli Opla. W efekcie mamy Alfę Romeo, która technicznie patrząc ma wiele wspólnego z Oplem Vectra C.

Do rzeczy – jeśli w Waszych żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna i kręcą Was sportowe jednostki z Włoch, Alfa Romeo sprawi, że się zawiedziecie. Co prawda w ofercie znajdował się silnik 3.2 V6, jednak trudno go polecać ze względu na kosztowna obsługę. Co ciekawe, znacznie bardziej opłaca się zakupić jeden z diesli – zarówno 1.9 JTD jak i 2.4 JTD są godne polecenia.
Jakie usterki czekają posiadaczy Alfy? Na polskich drogach w zastraszającym tempie zużywa się zawieszenie. Niestety, jest ono dosyć skomplikowane w budowie, więc może to pociągnąć za sobą znaczne koszta.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...