Alfa Romeo Brera

Piękna „włoszka”, która jednak momentami nie jest do końca tak bardzo sportowym autem, jak chcieli tego jej projektanci. Niemniej jednak jest to interesująca propozycja dla osób, które szukają nietuzinkowego sposobu na wydanie 30-50 tysięcy złotych na samochód sportowy.

Auto po raz pierwszy pojawiło się jeszcze w 2002, jednak właściwa premiera miała miejsce kilka lat później. Ten samochód ma naprawdę nietuzinkową stylistykę, co sprawia że ciężko przejść obok niego obojętnie. Co ciekawe, mimo zdecydowanie sportowych kształtów, wnętrze Brery nie odbiega zbyt wiele od typowych aut rodzinnych. Co prawda nie jest to najlepszy wybór dla rodziny z dwojgiem dzieci, lecz miejsca jest całkiem sporo.

Typowe usterki? W polskich warunkach bardzo cierpi zawieszenie, którego naprawy mogą kosztować krocie. W silnikach z oznaczeniem JTS dochodzi do zbierania się nagaru w kanałach dolotowych, co może wpłynąć na poważniejsze awarie silnika. Tak naprawdę jednostką bezwarunkowo godną polecenia są…diesle 2.4 JTD.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...