Aston Martin V8 Vantage

Aston Martin V8 Vantage znane pod nazwą ‘baby aston’ ze względu na swoją wielkość. Jest dość niskie i dwuosobowe. Pierwszy model produkcyjny został pokazany w 2005 roku, a kolej na wersja wyszła w 2007 roku. Aston Martin V8 Vantage oferowany jest także jako kabrio. Ceny rozpoczynają się od 650 tysięcy złotych. Jest to duża kwota i tylko niektórych stać na kupno tej super maszyny. Można wziąć pożyczkę, lecz z drugiej strony wielu ludziom do szczęścia nie jest potrzebne tak super auto. Kupują je ludzie, którzy chcą pokazać innym, że są bogaci i mogą sobie wydać pieniądze na bardzo wygodne i nowoczesne auto. W środku jest bardzo nowocześnie i kierowca czuje się znakomicie. Do dyspozycji ma wiele funkcji, które ułatwiają prowadzenia samochodu. typ napędu: tylny, skrzynia biegów: 6 – biegowa, manualna, przyspieszenie od 0 do 100km/h wynosi 4.9 sekundy. Prędkość maksymalna: 280 km/h, a średnie zużycie paliwa: 17,2 l / 100 km. Auto spala bardzo dużo, ale dla człowieka z kasą, który pozwolił sobie na kupno tego auta, pewnie nie robi to dużego wrażenia. Tak prezentuje się wersja z 2005 roku. W wersji z 2007 roku poprawiono wiele rzeczy. Poprawiono średnie zużycie paliwa na 13,9 l / 100 km, a przyspieszenie do 100 kilometrów wynosi już tylko 4,6 sekundy. Mimo wszystko pojemność baku jest stosunkowo duża, gdyż 80 litrów, ale czego się spodziewać, jak auto spala około 15 litrów. Masa całkowita Aston’a Martina V8 wynosi 1630 kilogramów. Auto jest produkowane w Wielkie Brytanii.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...