Audi A2

Na początku nowego tysiąclecia, wraz z postępującą świadomością ekologiczną, Audi rozpoczęło produkcję małolitrażowego auta wykonanego z aluminium. Miało to spowodować obniżenie emisji trujących gazów do atmosfery, jak również umożliwić pełny recykling elementów auta po zakończeniu jego eksploatacji.

Problemem Audi A2 niemal od początku była naprawdę wysoka cena. Zastosowanie innowacyjnych materiałów automatycznie przełożyło się na horrendalnie wysokie ceny w salonie. Prawdę mówiąc, Audi A2 to auto dla indywidualisty. Bo jak inaczej można powiedzieć o małym aucie, którego cena przewyższała sumę, jaką zapłacić należało za kompakta, Audi A3?

Podwyższone koszty eksploatacji generuje specyficzna konstrukcja samochodu. Jak już wspomnieliśmy powyżej, nadwozie Audi A2 jest w całości wykonane z aluminium. W polskich warunkach praktycznie uniemożliwia to wykonanie jakichkolwiek napraw powypadkowych niskim kosztem, co oznacza, że nawet w przypadku niewielkich stłuczek auto idzie na złom. Oprócz tego, wykonanie wielu napraw we własnym zakresie jest niemożliwe – pod maską znajdziemy jedynie wlew płynu do spryskiwaczy oraz korek wlewu oleju.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. http://www.druknaszkle.pl
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...