Audi A4 B5

Dla wielu osób Audi to taki lepszy Passat. Na szczęście fakt pozostawania marką premium nie oznacza, że takie Audi jest drogie w eksploatacji, a wręcz przeciwnie.

Jak się jednak okazuje, w środku „lepszego Passata” próżno szukać jakichkolwiek nawiązań do brata ze stajni VW. Tak naprawdę Audi A4, w porównaniu z Passatem, jest bardzo ciasne, szczególnie dla pasażerów tylnej kanapy. Dodatkowo, widać wyraźnie, że inżynierom Audi niekoniecznie przyświecała idea stworzenia auta dla ludu, jak projektantom VW. Przeciwnie – podróżując A4 można mieć wrażenie, że skupili się oni bardziej na stylowym wyglądzie obu aut – kombi, na przykład, oferuje zaledwie 390 l przestrzeni bagażowej.

Podobnie jak w VW bolączką Audi jest nietrwale zawieszenie przednie. Z drugiej strony, w silnikach diesla często psują się przepływomierze oraz turbiny – te ostatnie bardzo nie lubią jazdy na niskich obrotach. Jedną z zalet A4 w porównaniu z Passatem jest szeroki wybór jednostek napędowych. Szukając Audi możemy wybrać tak ekscentryczne jednostki jak 2.8 V6, która gwarantuje doskonały dźwięk i świetne wrażenia z jazdy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. maszyny budowlane
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...