Audi A4 B6

Audi A4 B6 to typowe auto średniej klasy, które zaspokoi pragnienia większości mężczyzn. Produkcja trwała przez sześć lat od roku 2000 do 2006. Poprawiono kilka drobiazgów między innymi powiększono o kilka centymetrów wnętrze oraz udoskonalono właściwości jezdne i komfort dzięki zastosowaniu zawieszenia wykonanego z aluminium. W 2001 roku wprowadzono wersję Cabrio z automatycznie zamykanym płóciennym dachem. Najsłabsza wersja 1,6 posiada 102 KM (75 kW) przy 5600 obr/min i maksymalny moment obrotowy 148 Nm przy 3800 obr/min. Najsilniejsza wersja o silniku S4 ma 344 KM (253 kW) przy 7000 obr/min i maksymalny moment obrotowy 410 Nm przy 3500 obr/min. Ciężar własny auta to około 1400 kilogramów. Pojemność bagażnika 445dm3 w wersji sedan, a pojemność zbiornika paliwa wynosi 70 litrów. Spalanie zależy od wersji i mocy auta, ale uśredniając wynosi coś koło 8 litrów na 100 kilometrów. Osiągi słabszych wersji to około 10 sekund do setki, ale w lepszych wersjach wygląda to lepiej, gdyż jest to około 7-8 sekund do pierwszej setki. Wygląd auta jest spokojny i nowoczesny. W aucie jest ABS i ASR. Zawieszenie jest bardzo dobre i tak w przodzie jak i tyle mamy podwójny wahacz poprzeczny. Wentylacja i ogrzewanie jest na najwyższym poziomie, gdyż możemy sobie ustawić odpowiednią temperaturę co znacznie ułatwia prowadzenia auta w zimie. Przestrzeń w aucie jest wystarczająca lecz jak na auto średniej klasy mogło by być lepiej. W samochodzie jest niezbyt głośno, gdyż jest dobre wyciszenie. Cena auta jest adekwatna do jakości i komfortu jazdy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...