Audi podbija kosmos

Nie od dziś wiadomo, że wiele firm i państw bierze udział w wyścigu zmierzającym ku kolonizacji kosmosu. Obecnie w mniejszym stopniu, udział biorą w tym agencje państwowe, ustępując miejsca dla prywatnych firm. Jedną z tych właśnie firm, jest koncern związany z produkcją samochodów, mam tutaj na myśli Audi – Firma ta postanowiła postawić kroki wyżej i opuścić ziemię, dołączając d firm planujących podbicie kosmosu. Celem jest stworzenie łazika, który będzie brał udział w projekcie tworzonym przez Google, Lunax XPRIZE. Łazik napędzany będzie czteroma silnikami elektrycznymi, mają one zapewnić prędkość maksymalną 3,6 km/h. Prace mają zostać zakończone do 2017 roku, a jeżeli wszystko się powiedzie, tego samego roku łazik zostanie wystrzelony w kosmos, aby wylądować na księżycu. Łazik po tym gdy znajdzie się już na księżycu, będzie musiał przejechać 500 metrów, jest to wymagane do otrzymania 30 milionów dolarów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. chicago limousine service
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...