Audi Q7

Audi Q7 jest to wysokiej klasy auto osobowe, które jest podwyższone i jest to tzw. SUV. Jest to idealny auto dla bogatej rodziny, która posiada wiele dzieci, które nie mieszczą się w normalnych      5-osobowych autach.  Audi Q7 posiada bardzo dużo Koni Mechanicznych, gdyż większość z wersji ma ich ponad 230, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dużo pojemności silników sprzyjają wysokiemu spalaniu. Tak więc, aby przejechać tym autem odcinek o długości stu kilometrów trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 60 złotych. Nie da się zejść ze średnim spalaniem niżej niż 9 litrów na 100 kilometrów, ale można również palić 15 litrów na 100 kilometrów, co jest bardzo nie oszczędne i mało kto może sobie pozwolić na częste wypady tym samochodem. Wyposażenie auta jest bardzo nowoczesne i oferowane są bardzo różnorodne ustawienia foteli, otwierane szyby nawet z tyłu, podgrzewanie również dla pasażerów siedzących na tylnich siedzeniach. Kierowca ma do dyspozycji komputer pokładowy, który informuje go o niebezpieczeństwach na drodze jak i pomaga w jeździe. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest tempo mat, który bardzo odciąża kierowcę na prostych drogach jak na przykład autostradach. Za nowe Audi Q7  trzeba wydać około 300 tysięcy złotych. Jest to wielka kwota, lecz nie dla wszystkich ludzi, gdyż w naszych miastach widać czasami te auta. Ludzie kupują to auto, aby pokazać sąsiadom i znajomym, że są bogaci, dorobili się w życiu i mogą sobie pozwolić na kupno super-nowoczesnego auta z futurystycznym wnętrzem i bogatym wyposażeniem. Auto bardzo dobrze spisuje się w terenie, ale w tym nic dziwnego, gdyż jest to auto do tego przeznaczone. Systemy bezpieczeństwa są na najwyższym poziomie. W większości modeli jest skrzynia biegów automatyczna, która nie daje tak dużej przyjemności z jazdy jak manualna, gdzie trzeba ruszać wajchą. Jednak są też i tacy, którzy wolą się mniej namęczyć i automat jest dla nich bardzo dobrym rozwiązaniem.  Wygląd auta z zewnątrz jest bardzo miły dla oka i każdy zauważy, iż jest to samochód z wyższej klasy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. tarcze hamulcowe do motocykli
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...