Audi R8

Opracowane przy współpracy z Włochami z Lamborghini auto zrywa ze stereotypem marki Audi jako producenta aut dla emerytów. Wręcz przeciwnie, model R8 to sportowe emocje w każdym calu.

O wyścigowym charakterze tego pojazdu nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Audi R8 już na zewnątrz prowokuje do wyścigów – opływowy kształt oraz widoczny przez tylną szybę silnik nie pozwalają zapomnieć o sportowych korzeniach samochodu.

Jeśli stać Was na wydatek co najmniej dwustu tysięcy złotych (mniej więcej na tym poziomie rozpoczynają się ceny sensownych egzemplarzy R8 z pierwszego roku produkcji), inne elementy schodzą na dalszy plan. Dobra wiadomość jest taka, że serwisowanie tego auta, przynajmniej w podstawowych odmianach, nie powinno stanowić większego problemu. Co prawda, trzeba przyznać że montowana w R8 jednostka oznaczona jako 4.2 FSI nie należy do przesadnie trwałych. Dosyć częste są problemy z wtryskiwaczami, które na wskutek tankowania paliwa kiepskiej jakości po prostu się zapychają.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. renault talisman
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...