Audi TT

Sportowy samochód na płycie podłogowej VW Golfa? Jak się okazuje, to nie musi być wcale takie złe połączenie.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku producent z Ingolstadt eksperymentował z innowacyjnymi technologiami. Nową erę w historii Audi miały otworzyć auta wykonane z aluminium. Zastosowanie tego materiału miało nie tylko zmniejszyć masę (a co za tym idzie, spalanie), ale także obniżyć wpływ produkcji aut na środowisko, bowiem aluminium jest materiałem w pełni zdatnym do recyklingu. Samo Audi TT w chwili debiutu przypominało nieco…czołg, jednak po latach każdy przyzwyczaił się do tego designu.
Pokrewieństwo z Golfem oznacza same zalety – m.in doskonale znaną mechanikom konstrukcję jak również dużo części zamiennych z tymi, które stosowane są w modelach grupy VAG. Kupując TT warto zwrócić uwagę na silnik 1.8T – w wersji ze 180 KM mocy zapewni nie tylko doskonałe osiągi, ale również niskie koszty eksploatacji (przynajmniej jak na auto tej klasy). Dla bardziej wymagających dostępny jest silnik o pojemności 3.2.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. używane mini cooper warszawa
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...