Audi TT

Audi TT jest w miarę tanim autem sportowym typu coupe. Nazwa tego modelu Audi pochodzi od wyścigu „Tourist Trophy” odbywającego się w każdym roku na malowniczej i kolorowej wyspie Man. Aby być posiadaczem tak szybkiego samochodu wcale nie trzeba mieć ponad kilkaset tysięcy złotych.  Auto jest produkowane od roku 1998, więc można dostać dziesięcioletnią maszynę, która jest zadbana i posłuży jeszcze przez parę dobrych lat za około 50 tysięcy złotych. Auto jest idealne dla młodych mężczyzn, którzy dorobili się już pewnej kwoty pieniędzy, nie mają żony ani dzieci i mogą sobie pozwolić na świetne dwuosobowe auta.  W zależności od wersji spalenie i osiągi prezentują się bardzo różnie. Dla przykładu 2.0 TDI Quattro spala około 6 litrów na 100 kilometrów, przyspieszenie do pierwszej setki wynosi  7,5 sekundy, a prędkość maksymalna to 226km/h. Wersja 3.2 Quattro spala już znacznie więcej gdyż ponad 10 litrów na 100 kilometrów, ale za to przyspieszenie 0-100 km/h wynosi 6 sekund, a prędkość maksymalna jest w granicach  250km/h. Auto posiada ABS i ASR. Pojemność bagażnika to 290/700l, a baku 55-60l. Najbardziej popularną wersją jest wersja z doładowanym, dwulitrowym silnikiem o mocy 200 KM oraz z widlastym sześciocylindrowcem o pojemności 3.2 L i mocy 250 KM przenoszącym napęd na przednią oś lub na wszystkie, czyli przód i tył. Skrzynia biegów w większości modeli jest manualna i posiada 6 biegów. Audi TT jest stosunkowo krótkie, gdyż ma tylko 4178mm długości. Jednak to nie jest auto typu sedan, więc dziwne by było gdyby auto miało ponad 4,5 metra. Waga samochodu waha się w granicach 1335-1485 kilograma. Zawieszenie jest bardzo dobrej jakości i auto znakomicie prowadzi się na zakrętach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...