Automat, a może manual?

Panuje przekonanie że manualna skrzynia biegów zapewnia mniejsze spalanie, oraz bardziej spokojne eksploatowanie pojazdu. Dlatego gdy polscy kierowcy sięgają po nowe samochody, które głównie trafiają do nas z rynku niemieckiego, bądź też z chińskiego – to one właśnie zajmują wysoką pozycję w rankingu bezawaryjności. Czy jednak prawdą jest przekonania że to właśnie manualna skrzynia zapewni nam dłuższe cieszenie się naszym samochodem, zmniejszając przy tym wydatki na paliwo? W każdej historii znaleźć można ziarenko prawdy, tak samo jest i tu, istnieją samochody, których należy unikać, aby nie kupić czegoś, co szybko okaże się być budżetową dziurą bez dna. Dlatego też jeżeli oczekujemy samochodu który nie będzie wymagał kosztownych inwestycji, należy rozejrzeć się wśród pojazdów z wyższej klasy. A dodatkowo pamiętać, że automatyczna skrzynia, to niezwykle wysoki komfort jazdy w mieście. To jak prosta jest skrzynia biegów, wpływa na Jej stan, a co za tym idzie, prostsza skrzynia biegów, sprawia mniej problemów niż Jej bogatsza wersja.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...