Bentley wyprodukuje… telefon

Już kilkukrotnie wspominałem o tym, iż firmy z zakresu produkcji samochodów, chcą podbijać coraz to nowsze rynki, audi postanowiło spróbować swoich sił w podbijaniu kosmosu, Bentley również chce mierzyć poza rynek samochodowy, ale nadal pozostaje na ziemi. A więc czym planuje się zająć? Będą to… telefonu komórkowe. Wystartował właśnie słynny w całej Wielkiej Brytanii Festiwal Szybkości w Goodwood, jest to miejsce gdzie spotykają się miłośnicy drogich samochodów i dużych szybkości, Bentley chce wykorzystać ten festiwal w celu wypromowania swojego nowego telefonu komórkowego. Telefon zainspirowany został z modelu Mulsanne Speed, osoby które interesują się tym tematem, wiedzą iż jest to już drugi telefon w trakcie pięcioletniej współpracy między firmami Vertu, a Bentley. Projekt telefonu ma jak najbardziej odzwierciedlać wyposażenie samochodu. Każdy z właścicieli będzie miał całodobowy dostęp do usługi concierge, czyli po prostu do prywatnego opiekuna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...