BMW 1000 RR

Wielu ludzi nie jest przekonanych do motocykli wyprodukowanych w Niemczech, jak i sportów motocyklowych. Jednakże gdy zjawiłem się po raz pierwszy na takowych wyścigach to oniemiałem z wrażenia, jak bardzo są to emocjonujące i przyciągające  wielu widzów na stadiony, a szczególnie nowy motocykl BMW 1000 RR. Na motocyklach nie trzeba się znać, aby wiedzieć co to za marka BMW i można się domyślać, że twórcy mogą zaskoczyć, czymś całkiem dobrym, jeśli chodzi o sportowe maszyny. Pierwszy pokaz tego motocykla odbył się w Portugalskim Porto i zaprezentował się całkiem dobrze. Wszystkie motocykle BMW według mnie mogą dużo mieć gorszych wad aniżeli BMW 1000 RR. Motocykl prowadziło się bardzo dobrze, także na zakrętach, dlatego, że posiada dużą manetkę, która pozwala operować podczas skręcania motocyklem i opanowania trudnej sztuki wyścigów motocyklowych. Duże wrażenie na mnie wzbudziła całkowicie nowa konstrukcja, wykonana w taki sposób, że czuje się, że nikt nie powielał schematów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. www.logislift.pl/content/8-przeglad-wozkow-widlowych
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...