BMW E46

Samochód dla „młodych gniewnych” ? Jak się okazuje, niekoniecznie! BMW klasy średniej z powodzeniem służyć może osobom w każdym wieku, a także rodzinom. Kluczem jednak jest dobór właściwej wersji i jednostki napędowej.

Na początek pozwolimy sobie  na pewną uwagę. Nie polecamy BMW początkującym kierowcom ponieważ to auto wyposażone jest w napęd na tył. Oznacza to, ni mniej ni więcej, jak problemy z trakcją w zimie czy podczas deszczowej pogody. Z kolei, z punktu widzenia rodzin, BMW nie musi być tak idealną propozycją, jak mogłoby się wydawać, bowiem miejsca w środku nie ma wcale tak dużo jak sugerowały by to wymiary zewnętrzne.

Co zaskakuje wiele osób w E46 to fakt, że to auto jest naprawdę wyjątkowo trwałe. Nawet po wielu latach eksploatacji nie słychać w środku skrzypień, a plastiki są w doskonałym stanie.

Jaki silnik wybrać? Jeśli chodzi o benzynę, warto skusić się na 2.5 litrową wersję R6, gdyż zapewnia ona doskonałe osiągi. Dla miłośników diesli warte uwagi jest 330d, jednak koszty utrzymania mogą być wysokie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Euro Hol pomoc drogowa Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. samochodowa.com.pl Sól do posypywania dróg - Wojtex - dostawca soli drogowej
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...