BMW S 1000 R

Marka BMW w świecie motocykli nie jest zbyt popularna. Mimo wszystko sportowy model S1000R może konkurować z najlepszymi modelami Yamahy, Suzuki czy Hondy. Wytrzymały mocny silnik, konstrukcja, która bardzo dobrze trzyma się podłoża, wygląd typowego supersporta zachęca do kupna. Jednak cena wynosi aż 60 tys. złotych, ale jak za tak nowoczesny motocykl z pięknym designem, bogatym wyposażeniem, kontroli trakcji, ABSem oraz Gear Shifter nie jest to kosmiczna cena. Warto dodać, iż jak na swoją pojemność  waga jest imponująco niska, gdyż tylko lekko ponad 200 kilogramów. Mimo tego posiada blisko 200KM, bo dokładnie jest to 193KM. Jak na swoją pojemność przyspieszenie do 100km/h jest niezłe i wynosi nie całe 3 sekundy. Zużycie paliwa przy spokojnej jeździe bez osiągania wysokich prędkości oscyluje w granicy 5,5 litra na 100 kilometrów. Oczywiście sprawa inaczej wygląda przy ostrej jeździe z prędkościami przekraczającymi dopuszczalne normy zdrowego rozsądku i wtedy spalanie może iść gwałtownie w górę, osiągając 7-8 litra na 100 kilometrów. Hamulce tarczowe umieszczone na przednim i tylnim kole działają bardzo dobrze i mogą wybaczyć nowym użytkownikom jakiś drobny błąd. Zawieszenie jest bardzo solidnie wykonanie, a ewentualna zmiana twardości jest bardzo prosta i do wykonania nawet przez kogoś, kto nie szpera dużo przy motocyklach. Wygląd według mnie jest agresywny, taki jaki ma być, jedynie asymetryczne ustawienie przednich lamp mi się nie podoba. Nie wygląda to miło dla oka, ale może jednak komuś się to spodoba. Motocykl przez swoje dokładne dopracowanie szczegółów i bezpieczne rozwiązania doskonale nadaje się do jazdy po torze, gdzie dopiero będzie można zapoznać się z tym co potrafi potwór z Niemiec. Jeśli chodzi o zwrotność i łatwość w kierowaniu, to pewnie dzięki swej wadze i dobrze wykonanej konstrukcji jest to w miarę proste. Motocykl od razu będzie się nas słuchał i wykonywał to co chcemy. Nawet przy wyjściu z zakrętu i dodając gazu mamy uczucie tak jakby kontrolowanego ślizgu bokiem. To wszystko dzięki nowoczesnym technologiom w tym modelu BMW

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...