BMW serii 3

Niemiecki BWM klasy średniej jest dość dużym wydatkiem, ale za to oferuje dużo więcej od konkurencji. Produkcja ruszyła w 1998 , a zakończyła się 2005 roku. Auta są bardzo popularne i kupowane przez młodych, dla których marka BMW kojarzy się z mocnymi i sportowymi autami typowymi dla twardych gości. Jednak jeśli ktoś nie jest przekonany wysokim prestiżem marki, powinien docenić bardzo wydajny i wytrwały silnik i kulturę pracy, wysoki komfort jazdy dzięki bogatemu wyposażeniu, bardzo dobre zawieszenie i wiele nowoczesnych udogodnień w zakresie bezpieczeństwa. Takie starsze auto, może być nawet lepszym rozwiązaniem niż nowe ze średniej półki. Do wyboru mamy oprócz klasycznych wersji nadwozia jak Sedan i Kombi, sportowe odmiany Compact czy Cabrio. Jest jednak trochę wad, przecież nie będą same zalety. Wnętrze jest przestronne, lecz nie jest zbytnio funkcjonalne. Niektóre silniki są bardzo głośne i często się psują. Zawieszenie potrafi się zepsuć, a większość napraw jest dość drogie. Również często pada elektronika. Układ napędowy jest wytrzymały i napędza tylne koła, co jest raczej rzadkością. Nadwozie jest dobrze zabezpieczone przed korozją i wytrzymuje długie lata. Wersja przeszła wiele poprawek i te po liftingu są świetną okazją to kupna. Jednak trzeba zbadać historię danego auta. Montaż LPG w aucie jest dość skomplikowany, lecz wykonalny. Trzeba zamontować wtryskiwacz gazowy przedłużony teflonowymi wężykami, lecz mimo to mogą pojawić się problemy przy niskich obrotach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. tłumiki pruszków
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...