Chevrolet Aveo

Produkowane przez GM auta miały w założeniu zastąpić upadłe Daewoo. Jednak jak okazało się w praktyce, Polacy z jakiegoś powodu nie chcą kupować aut z amerykańskim znaczkiem na masce.

Być może jednym z powodów, dla których Chevrolety tak słabo sprzedają się w naszym kraju jest fakt, że tutaj owa marka kojarzy się głównie ze sportowymi modelami jak Corvette. W takim jednak Aveo ciężko znaleźć jakiekolwiek sportowe emocje – oprócz może elektronicznego prędkościomierza, przypominającego nieco cyferblaty znane z motocykli. Jednak ogólnie rzecz biorąc, Aveo to całkiem poprawne auto miejskie. Nie tylko jest tańsze od niemieckiej czy francuskiej konkurencji, ale kusi też prostą konstrukcją, która zdecydowanie obniża koszty eksploatacji.

Jaki silnik warto wybrać? Dla zwolenników diesli mamy złe wieści. Podobnie jak w przypadku Daewoo, tak i tutaj brak w ofercie jednostki wysokoprężnej. Warto zdecydować się na najmocniejszą odmianę motoru 1.4. Legitymująca się mocą 101 KM jednostka cierpi jedynie na sporadyczne problemy z sondami lambda i przepustnicą.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...