Chevrolet Epica

Ta poetycko brzmiąca nazwa kryje za sobą naprawdę rzadko występujące w Polsce auto, które jednak może być warte uwagi pod kilkoma względami. Szczególnie, jeśli nie przeraża Was perspektywa jazdy limuzyną, której korzenie są w Korei.

Epica na pierwszy rzut oka wygląda jak narysowana od przysłowiowej linijki. Proste kształty nadwozia obiecują wygodę i sporą ilość miejsca w środku i tak faktycznie jest. W środku Chevroleta wygodnie podróżować będzie 5 dorosłych osób.

Co prawda design lekko trąci myszką, na swój sposób przypominając amerykańskie auta używane jako taksówki w Nowym Jorku, niemniej jednak ma to swoje zalety. Wygląd Epiki jest po prostu ponadczasowy i mamy gwarancję, że auto nie będzie wyglądać przestarzale za 10 lat.

Do wyboru mamy zarówno 2.5 litrową benzynę jak i dwulitrowego „klekota”. Ta pierwsza wersja oferowana jest w kilku wariantach mocy, lecz żaden z nich, pomimo sporej pojemności, nie gwarantuje dobrych wrażeń z jazdy. Zaletą jest dobra współpraca z LPG.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. www.lontex.pl
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...