Chevrolet Orlando

Co prawda marka Chevrolet już niedługo zniknie z europejskiego rynku, niemniej jednak o minivanie sygnowanym tym znaczkiem warto wspomnieć. Jest to auto bardzo popularne szczególnie wśród taksówkarzy.

W Orlando zwraca uwagę logiczne rozplanowanie wnętrza. Wszystkie elementy znajdują się na swoich miejscach, więc nawet po przesiadce z innego auta raczej nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem wszystkich przełączników. Niestety, jak na gusty Europejczyka, fotele mogą być nieco zbyt płytkie – nie zapominajmy, że auto zostało skrojone pod posturę przeciętnego Koreańczyka. Dodatkowo cieszy duża liczba schowków, w tym pomysłowy pod radiem.

Jeśli chodzi o silniki to zdecydowanie polecamy pochodzącego z palety Opla diesla 2.0. Benzyna 1.8 jest zbyt powolna, mimo, że ma całkiem spory zapas mocy pod maską. Z kolei w przypadku benzyny 1.4 Turbo istnieje ryzyko, że skomplikowana jednostka szybko zacznie generować koszty związane z naprawami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...