Chrysler Voyager

Prekursor tego segmentu wciąż jest bardzo popularny na całym świecie. Czy amerykański minivan to na pewno dobry pomysł na rodzinne auto?
W środku zwracają uwagę najbardziej dwie rzeczy. Po pierwsze, osoba przyzwyczajona do europejskich aut z pewnością dostrzeże fakt, iż jakość plastików użytych do wykończenia wnętrza jest dość mierna. Dodatkowo, ilość plastiku jaka występuje w amerykańskich autach potrafi przytłaczać. Czy ktokolwiek sobie wyobraża europejskie auto ze skórzaną tapicerką i morzem plastiku? Cóż, taka sytuacja nader często występuje w Chryslerze. Dodatkowo, ciekawy jest rozkład siedzeń. To znaczy, tuż przy drzwiach mamy dwuosobową ławkę, natomiast miejsce dla trzech osób znajduje się z tyłu (ławkę można wyjąć).

Jaki silnik warto wybrać? W telegraficznym skrócie – benzynowy. Produkowany przez Włochów diesel 2.5 TD jest bardzo skomplikowaną konstrukcją, która początkowo używana była do napędu…łodzi. Z kolei, montowana w samochodach nie wytrzymywała obciążeń.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...