Citroen C2

Auto, które zadebiutowało w 2003, od razu zwracało na siebie uwagę charakterystycznymi ostrymi liniami. Jak po latach obecności na rynku sprawdził się mały Citroen?

Ten samochód, jak zresztą na produkt francuskiej marki przystało, cechuje designerski wygląd. Nadwozie zaprojektowane zostało przez Włochów, więc łatwo zauważyć ten charakterystyczny, sportowy pazur w wyglądzie C2. Z jakiego jednak powodu producent zdecydował o wycofaniu auta z oferty?
Coż, jedną z przyczyn dla którego C2 usunięto z oferty była pewnie jego niewielka popularność. Prawda jest jednak taka, że auto było dosyć trudne do sklasyfikowania. Z jednej strony był to typowy mieszczuch, jakich wiele na rynku. Problem jednak polega na tym, że ten samochód nie sprawdziłby się jako auto rodzinne – nie miał w ofercie wersji wyposażonej w dodatkową parę drzwi z tyłu. Citroen próbował pozycjonować auto jako konkurencję dla Mini, jednak chyba sama marka ma za mały prestiż.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...