Citroen C4 VTS

Ten model Citroena wprowadził powiew świeżości w dosyć nudno zaprojektowany segment kompaktów francuskiej marki. Auto miało szereg innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniały je na tle europejskiej (lecz nie tylko), konkurencji. Czy warto zdecydować się na sportowy wariant tego francuskiego auta?

Samochód zdobył sławę dzięki sukcesom w rajdowych mistrzostwach świata. To właśnie za kierownicą C4 Sebastian Loeb święcił kolejne tryumfy w wyścigach. Wersja VTS ma za zadanie nawiązywać do rajdowych tradycji Citroena. W środku znajdziemy quasi-kubełkowe fotele, a na zewnątrz sportowa wersja wyróżnia się spoilerem nad tylną szybą oraz zderzakami z dodatkowym wlotem powietrza.

Sposób, w jaki zaprojektowane zostało wnętrze francuskiego kompakta nie każdemu przypadnie do gustu. Weźmy choćby kierownicę. O ile sam wieniec się obraca, to już środkowa część pozostaje nieruchoma. Przyzwyczajenia wymagać będzie również centralnie umieszczony prędkościomierz, który na dodatek oferuje kiepską widoczność pod słońce.

Jeśli chodzi o silniki, polecamy 180-konny wariant dwulitrowy. Tak naprawdę jednostce tej, oprócz całkiem sporego zużycia paliwa (które w mieście wynieść może nawet 15l na „setkę”), ciężko cokolwiek zarzucić.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. konfigurator wycieraczek
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...