Citroen C5

Następca modelu Xantia to auto bardzo popularne na rynku wtórnym. Przedstawimy jego główne zalety.

 

W przeciwieństwie do poprzednika, C-piątka stanowi bardzo częsty widok na polskich drogach. Być może jednym z powodów takiej popularności tego auta jest jego atrakcyjna cena. Tak naprawdę dosyć łatwo jest kupić Citroena w cenie niższej o te dwadzieścia-trzydzieści procent, niż sumy, jakich wydania wymagałby zakup Volkswagena lub Audi. Wiele osób boi się kupować Citroeny ze względu na skomplikowane zawieszenie hydro-pneumatyczne. Jak się jednak okazuje, uzupełnienie specjalnego płynu oraz dokonanie niezbędnych czynności serwisowych nie pochłania więcej środków niż remont zawieszenia w Passacie B5!

 

Patrząc na silniki, zdecydowanie polecamy jednostkę 2.0 HDI. W wielu przypadkach nie posiada ona jeszcze dwumasowego koła zamachowego lub filtra FAP. Wprawdzie to samo tyczy się mniejszej jednostki, 1.6 HDI, lecz ta druga okazuje się za słaba do napędu tak dużego samochodu.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...