Citroen Nemo

Nie wiadomo, czy nazwa tego modelu ma cokolwiek wspólnego z rybką z popularnej kilka lat temu bajki, jednak gabarytowo Nemo jest zdecydowanie nieduże. Podobnie jak bliźniacze modele, to jest Peugeot Bipper czy Fiat Fiorino, Nemo może być całkiem niezłym wyborem dla kogoś kto szuka niewielkiego dostawczaka.

Sympatyczne kształty zewnętrzne auta zachęcają do bliższego zapoznania. W środku pozytywnie zaskakuje całkiem spora ilość miejsca – przestrzeń ładunkowa dostawczej wersji pomieści zaskakująco dużo ładunku. Deska rozdzielcza, niemal rodem wzięta z Fiata Grande Punto, jest bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna. Dodatkowo, oferuje bardzo dużo schowków. Niestety, przy bliższym kontakcie z wnętrzem auta, okazuje się że mnóstwo jest w środku nieosłoniętej niczym blachy. To samo tyczy się przestrzeni ładunkowej – rysy po kilku latach gwarantowane!

Wadą auta jest kiepski komfort jazdy. Środek ciężkości znajduje się dość wysoko, więc raczej powinniśmy zapomnieć o dynamicznym pokonywaniu zakrętów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Renault Megane Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. wynajem dźwigów cieszyn
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...