Citroen Xsara Picasso

 

Jedno z aut, które w niemal niezmienionej formie sprzedawane było przez ponad 10 lat. Od chwili debiutu w 2000 roku, auto zostało zastąpione przez nową generację dopiero w 2011.

 

Co spowodowało tak wielką popularność rodzinnego Citroena? Cóż, przede wszystkim na pewno zwraca uwagę jego innowacyjny wygląd. W chwili debiutu, żaden z producentów nie miał auta o tak nowoczesnym wyglądzie i oferowanego za tak przystępną cenę. W aucie znajduje się kilka naprawdę innowacyjnych rozwiązań – na przykład, brak jest typowej deski rozdzielczej, a zegary znajdują się pod przednią szybą. Dodatkowo, w wielu wersjach Xsara Picasso dodawano również wózek na zakupy. Wnętrze ma wiele schowków, co na pewno spodoba się każdej rodzinie.

 

Auto, jak niemal każdy „francuz” ma problemy z elektroniką. W zasadzie trzeba się przyzwyczaić do feeri kontrolek na panelu instrumentów. Dodatkowo, samochody Citroena mogą mieć zużytą tylną belkę w zawieszeniu, na szczęście regeneracja nie powinna wynieść więcej niż 1000 zł.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...