Czy faworyt utrzyma pozycję w Le Mans?

W tym roku na arenie wyścigów Le Mans, niepodważalnym faworytem jest zespół Audi, jak na razie, zespół ten odnotował 3 wygrane z rzędu, czy jednak i tym razem Audi udowodni swoją pozycję jako lidera na podium? Le Mans to 24 godzinny wyścig w którym ogromne znaczenie mają różne koncepcje techniczne które stosują zespoły w celu zwiększenia swoich szans na uzyskanie satysfakcjonującej pozycji. Nie sposób zapomnieć tutaj o kierowcach, ich wytrwałości jak i niesamowitych zmaganiach na torze. Dodatkowo zmagania na koncepcje techniczne, wzmocnił nowy regulamin zawodów, dokładnie określający moc silnika oraz wiele innych czynników. Walkę obecnie wygrywa wspomniany na początku Audi, które zostawia swoich przeciwników w tyle, sam zagarniając dla siebie wszystkie nagrody. W ostatnim wyścigu, udowodnili swoją wyższość, dojeżdżając na metę z przewagą jednego okrążenia nad ekipą tuż za nimi.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...