Dacia Dokker

To auto jest swego rodzaju „świeżynką” na rynku, jednak na swój sposób już teraz można ocenić jego przyszłą przydatność i celowość wydania pieniędzy na zakup Dokkera.

Przede wszystkim, w środku inżynierom Dacii udało się wygospodarować naprawdę zaskakująco dużą ilość miejsca. Auto pozytywnie zaskakuje dość bogatym wyposażeniem. W zasadzie lista elementów montowanych w standardzie w Dacii wystarczy niemal każdemu użytkownikowi.

Krótko mówiąc, jeśli nie przeszkadza Wam znaczek rumuńskiej marki na masce tego samochodu, możecie śmiało brać Dokkera, zamiast na przykład Renault Scenica. Ostatecznie, jeśli skupimy się tylko na technicznych aspektach porównania, oba te auta dzieli jedynie wygląd. Dacia jest ponadto znacznie tańsza i, jak się okazuje, przestronniejsza w środku.
Jeśli chodzi o silniki, niemal cała paleta jednostek wypełniona jest przez motory z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbiną. Niestety, nie jest to najlepsze połączenie – osobom, które liczą na długowieczność Dacii polecamy motor 1.6 16v znany na przykład z Logana. Co prawda oferuje on dosyć skromne osiągi w porównaniu z wersjami z turbo, jednak rodzinne auto to nie wyścigówka, prawda?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...