Dacia Logan Van

Rumuński producent nigdy nie cieszył się w Polsce zbyt dobrą opinią. Być może jednym z powodów był fakt, że Polacy wciąż pamiętają dawne Dacie. Te auta, jak zresztą większość wyrobów z tak zwanego Bloku Wschodniego, charakteryzowała wyjątkowo niska jakość.

Niemniej jednak dzisiaj tych obaw już nie ma. Fakt, że auto robione jest w Rumunii wpływa tylko i wyłącznie na niską cenę finalną produktu. Niewielka cena, jaką musimy zapłacić początkowo za auto, pozytywne wpływa na późniejsze koszty eksploatacji. Pokrewieństwo z dawnymi modelami Renault to prostota konstrukcji, a co za tym idzie, niewielkie koszty ewentualnych napraw. Dodatkowo, to auto, jak żadne inne, oferuje wyjątkowo korzystną relację ceny do wieku. Za niewiele ponad 20 tys zł. można mieć prawie nową Dacię.

Z silników warte polecenia są benzyniaki. Choć brzmi to przewrotnie w przypadku auta dostawczego, zdecydowanie warto wybrać auto na benzynę, a następnie przerobić je na zasilanie LPG. Diesle Renault, jakie pracują pod maską Dacii niestety nie są godne polecenia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...