Dacia Sandero

A może samochód z Rumunii? Cóż, wielu Polaków ma zrozumiałe uprzedzenia wobec aut produkowanych w Krainie Drakuli. Jak się jednak okazuje, strach przed produktami Dacii, które za czasów PRL stanowiły synonim kiepskiej jakości wykonania, dziś nie ma większego sensu.

Dacia Sandero to samochód, który pojawił się na rynku w 2008 na fali popularności budżetowego kompakta, czyli Logana. Jednak w przeciwieństwie do starszego brata, wielokrotnie ganionego za toporny wygląd, Sandero ma całkiem miły dla oka design.

W przypadku Sandero zastrzeżenia można mieć jedynie do nieco kiepskich materiałów użytych do wykończenia wnętrza. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że wyposażenie większości wersji nie należy do przesadnie bogatych. Z drugiej jednak strony pamiętajmy, że jest to miejskie auto segmentu budżetowego!

Jeśli chodzi o silniki, zdecydowanie polecamy benzyniaka 1.4. To sprawdzona konstrukcja z Renault, więc z częściami nie ma problemu. Oprócz tego bardzo dobrze współpracują z instalacją LPG. Z kolei 1.2 jest trochę za słaby. A co z dieslami? Na pewno kuszą niskim spalaniem (4.5l/100km nie jest niczym szczególnym), ale zniechęcają wysokimi kosztami napraw.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. katalizatory-pomorskie.pl Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. wózek dla dziecka
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...