Daewoo Matiz

Zdawałoby się, że ten samochód to już pieśń przeszłości. Jak się jednak okazuje, na Matiza wciąż jest popyt.

Kilka lat temu, w momencie debiutu auto było obietnicą naprawdę dużej zmiany w gamie Daewoo. Zaprojektowane przez Giorgio Giugiaro nadwozie kusiło nowoczesnym kształtem oraz naprawdę wyszukanym designem. Pomimo faktu, że Daewoo to auta budżetowe, trzeba przyznać, że Matiz wyglądem wcale nie odbiegał jakoś bardzo od droższych rywali.

Jeśli chodzi o usterkowość, to Matiz wcale nie jest taki zły jak go malują. Na rynku wciąż znajdują się egzemplarze z pierwszych lat produkcji, które pomimo niejednokrotnie brutalnego traktowania wciąż posłusznie spełniają swoją funkcję. Na pewno duża w tym zasługa prostej konstrukcji oraz tanich części.
Do wyboru jest jedna jednostka napędowa – 0.8 o mocy 54 koni mechanicznych. Zdawałoby się, że to niewiele, lecz w porównaniu z niewielką masą własną Matiza takie zestawienie pozwala na całkiem przyzwoite osiągi.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. www.motobros.pl/148-zestawy-naprawcze/strona-1/
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...