Daewoo Tacuma

Jedno z aut koreańskiego producenta, które z jakiegoś powodu nigdy nie zdobyło zbyt wielkiej popularności w naszym kraju. Być może jednym z powodów jest fakt, że minivany wybierają osoby o nieco zasobniejszym portfelu, niż auta pokroju Lanosa i tacy ludzie wolą kupić „coś” bardziej uznanej marki. Czy to dobrze?
Paradoksalnie, Daewoo Tacuma jest całkiem udanym samochodem. Do dyspozycji pasażerów jest przestronne wnętrze o różnorodnych możliwościach aranżacji foteli. Dla przykładu, fotel pasażera z przodu można łatwo złożyć, tworząc tym samym stolik.
Wiele osób obawia się zakupu tego modelu Daewoo ze względu na ograniczoną dostepność części. Jednak nie jest to czynnik, jakiego należy się obawiać. Pamiętajmy, że Tacuma to tak naprawdę powiększona wersja Daewoo Nubiry. A części do tego ostatniego są przecież ogólnodostępne, a na dodatek, należą do najtańszych na rynku.

Z silników polecamy 2.0 16v – jedyną jego wadą jest zużycie benzyny, lecz łatwo je zniwelować zakładając instalację LPG.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...