Dobry początek ORLEN Team we Włoszech

Rozpoczęły się zmagania w wyścigach Italian Baja, przystąpili do nich również Polacy, a mianowicie drużyna ORLEN Team. Reprezentowana Ona byla przez Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora, Polacy rozpoczęli znakomicie zmagania na Włoskich bezdrożach, plasując się na drugim miejscu po pierwszym dniu wyścigów. Odbywała się ona na skróconej trasie Memoriału „Caco Azzterttiego”. Całość trafie skomentował sam Jacek Czachor: „Organizatorzy ostatecznie skrócili dzisiejszy prolog. Z zaplanowanych 11 kilometrów inauguracyjnego odcinka przejechaliśmy niecałe 10 km. Pierwszą część trasy pokonaliśmy płynnie jadąc swoim tempem i nie popełniając błędów. W drugiej części kiedy wjechaliśmy w błota i widoczność była ograniczona ominęliśmy jeden zakręt i musieliśmy nadrabiać. Na szczęście strata nie była duża. Po dzisiejszej rozgrzewce jutro czeka nas prawdziwe ściganie ”. Kolejną trasą zmagań, będą dwa odcinki specjalne, o łącznej długości ponad 202 kilometrów. Zostaje życzyć powodzenia naszym reprezentantom i trzymać za nich mocno kciuki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...