Ducati 1199 Panigale

Świetnym sportowym motocyklem jest Ducati 1199 Panigale. Już sama pojemność 1199cm3 mówi, iż ten motocykl to istna rakieta. Jego prędkość maksymalna to ok. 300km/h. Jak przystało na firmę Ducati, jest on stworzony do jazdy wyczynowej, bardzo szybkiej oraz zabawy. Silnik Superquadro 90° V-twin o mocy prawie 200KM daje niesamowity moment obrotowy 10750 obr / min. Motocykl jest przeznaczony jedynie dla doświadczonych motocyklistów, którzy mają rozum i korzystają z niego. Napęd jest normalnie za pośrednictwem łańcucha. Wyposażenie jest bardzo bogate, gdyż obejmuje np. kontrolę trakcji, nowoczesny ABS, tytanowy wyścigowy układ wydechowy Ducati Performance oraz system pozwalający na zapis i odczyt specyfikacji jazdy, z funkcją zapisu czasów okrążeń z wykorzystaniem GPS. Jednak cena takiego futurystycznego motocykla jak i wszystkich z firmy Ducati jest bardzo wielka i nie wszyscy ludzie mogą sobie pozwolić na posiadanie tej wersji Ducati. Cena sięga wydatku rzędu 100 tys. złotych co jak za motocykl, którym w naszym kraju nie pojeździmy przez cały rok ze względu na warunki pogodowe jest bardzo wysoka. Jednak jazda takim motocyklem na motocyklisty to coś niesamowitego, przeżycie do końca życia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...