Fiat Barchetta

Dosyć rzadkie na polskim rynku auto ma wkrótce szansę na otrzymanie statusu kultowego samochodu.

Ten samochód jest dosyć ciężko przypisać do konkretnej kategorii. Na pierwszy rzut oka jest to kabriolet, jednak przeciwko klasyfikowaniu Barchetty w tej klasie działa fakt, że posiada ona 2 miejsca w środku. Być może byłby to roadster, jednak tu też pojawia się pewna wątpliwość – wszak auto ma koła napędzane z przodu, co przeczy idei roadstera.

Wiele osób ucieszy fakt, że silniki montowane w tym aucie są identyczne z tymi montowanymi w Punto w wersji sportowej. Typowy problem tego silnika to problemy z tak zwanym wariatorem, czyi elementem, który odpowiada za rozrząd. Na szczęście jest to problem znany mechanikom, bowiem występuje też w Alfach Romeo. Nieco ciężej może być w przypadku części typowych dla tego modelu – nigdy nie był to samochód specjalnie popularny w naszym kraju, więc podaż elementów jest znikoma. Droga może być na przykład naprawa poszycia dachu, lecz to typowe dla każdego auta tego typu i kupując je, trzeba mieć tego świadomość.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. www.samochody-z-usa.pl/koszt-sprowadzenia-auta
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...