Fiat Coupe

Jeden z najmniej kosztownych sposobów na posiadanie prawdziwie sportowego samochodu. Z zewnątrz zaprojektowane przez studio Pininfarina nadwozie przypomina Ferrari, szczególnie patrząc z przodu. Ten samochód to prawdziwy sportowiec – idealnie trzyma się drogi, wsiadanie jest utrudnione, a we wnętrzu kierowca otoczony jest przytłaczającą deską rozdzielczą. Kokpit jest ascetyczny i zawiera tylko najbardziej potrzebne elementy.

Niestety, zakup sportowego Fiata ciężko uznać za rozsądną decyzję. Większość egzemplarzy jest dziś ekstremalnie zajeżdżona, co podwyższa koszty eksploatacji. Dodatkowo, sprawę utrudnia ciężki dostęp do części zamiennych – pomimo, że Coupe oparte jest na popularnym niegdyś Fiacie Tipo, egzemplarzy tego ostatniego również ubywa.

Z silników warto polecić 2.0 T 20v. Wyposażona w turbosprężarkę jednostka gwarantuje niesamowite wrażenia z jazdy. Należy jednak liczyć się z tym, że ten element może wymagać wymiany. Dodatkowo, motory miały wadę fabryczną w postaci pękających kolektorów w silniku.

Można też wybrać silnik 1.8 (131 KM), znany chociażby z Bravo czy z różnych Alf Romeo, co ułatwia dostęp do części.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...