Fiat Croma

Większość aut, jakie opuściły bramy zakładu w położonym w północnej części Półwyspu Apenińskiego Turynie to auta miejskie. Jednak od czasu do czasu inżynierowie Fiata podejmują próbę zaistnienia w klasie średniej. Jedna z takich ofensyw miała miejsce w 2003, kiedy to na rynku pojawiło się kombi o nazwie Croma.

Być może szefostwo Fiata próbowało wzbudzić w potencjalnych nabywcach nostalgię za minionymi latami. Na przełomie lat 80 i 90 nazwą Croma oznaczano limuzynę klasy wyższej, która dosyć często występowała jako auto policji. Tym razem jednak, z jakiegoś powodu, zdecydowano się na sprzedaż wyłącznie wersji kombi.

Jeśli chodzi o walory praktyczne, to „kombiak” Fiata oferuje naprawdę dużo. Do dyspozycji pasażerów jest masa schowków, a samo wnętrze aranżować można na różnorakie sposoby (przykładowo, łatwo można złożyć oparcie fotela pasażera z przodu, tworząc tym samym stolik).

Jak na typowo rodzinne auto przystało, pod maską nie mogło zabraknąć udanego diesla 1.9 JTD. W zasadzie obydwa warianty mocy, 120 i 150 KM godne są polecenia. Nie tylko cechuje je trwałość, ale też niewielkie koszty napraw (przynajmniej jak na nowoczesnego diesla). Wśród benzyn ciężko znaleźć równie udane jednostki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...