Fiat Doblo

Czy warto kupić Fiata? W tej kwestii zdania są podzielone, jednak ilość egzemplarzy Doblo, jakie na codzień możemy obserwować na ulicach polskich miast, świadczy o tym, że te auta obdarzane są sporym kredytem zaufania.

Jakie są zalety włoskiego dostawczaka? Przede wszystkim cena. Zarówno jako auto nowe jak i używane, Doblo kosztuje znacznie mniej niż konkurencja. Skoro zatem nie widać różnicy, to po co przepłacać? Fiat przekonuje do siebie przestrzenią ładunkową, która jest naprawdę spora. Niestety, nie jest autem dla estetów. Pomijamy już kwestię wyglądu zewnętrznego, bo to rzecz gustu, lecz chcemy zwrócić uwagę na wygląd wnętrza. Niestety, faktura materiałów użytych do jego wykończenia jest wręcz odpychająca. Co gorsza, po kilku latach mogą pojawić się na nich sporej wielkości pęknięcia.

Jeśli chodzi o trwałość, Doblo miewa poważne problemy z elektryką. Niemal codziennością są sytuacje, gdy na desce rozdzielczej pojawia się feeria lampek. Z silników warto polecić 1.9 JTD – wytrzymała jednostka, która nie posiada większości bolączek typowych dla nowoczesnych diesli.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...