Fiat Ducato

Jedno z tańszych aut dostawczych na rynku. Czy będzie dobrą lokatą kapitału dla przedsiębiorcy?
Fiaty nigdy nie cieszyły się zbyt dobrą opinią w naszym kraju. Większości kierowców te auta kojarzyły się z wytworami z czasów PRL, które to, niestety, były jednym wielkim pasmem niedoróbek. Czy to samo dotyczy dostawczych modeli?

Tak naprawdę zła opinia o autach tej marki to wynik kiepskiej jakości wielu detali. Jednak auta Fiata same w sobie nie są specjalnie zawodne. To samo tyczy się Ducato, które często potrafi zaskoczyć jakąś awarią elektryki bądź jakiegoś elementu wyposażenia. Właściwie codziennością dla kierowcy kilkuletniego Ducato jest podróż z tablicą rozdzielczą świecącą się jak choinka (często kontrolki zapalają się bez wyraźnego powodu). Na szczęście, rzadko dochodzi do naprawdę poważnych awarii – silniki są trwałe i raczej nie ma ryzyka, że auto nagle odmówi posłuszeństwa w trasie.
Motory JTD montowane pod maską Ducato należą do najlepszych w swojej klasie. Chwalone są za trwałość oraz niewielkie koszty eksploatacji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Jaguar Kraków Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. kinezyterapia tarnów
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...