Fiat Ducato

Jedno z tańszych aut dostawczych na rynku. Czy będzie dobrą lokatą kapitału dla przedsiębiorcy?
Fiaty nigdy nie cieszyły się zbyt dobrą opinią w naszym kraju. Większości kierowców te auta kojarzyły się z wytworami z czasów PRL, które to, niestety, były jednym wielkim pasmem niedoróbek. Czy to samo dotyczy dostawczych modeli?

Tak naprawdę zła opinia o autach tej marki to wynik kiepskiej jakości wielu detali. Jednak auta Fiata same w sobie nie są specjalnie zawodne. To samo tyczy się Ducato, które często potrafi zaskoczyć jakąś awarią elektryki bądź jakiegoś elementu wyposażenia. Właściwie codziennością dla kierowcy kilkuletniego Ducato jest podróż z tablicą rozdzielczą świecącą się jak choinka (często kontrolki zapalają się bez wyraźnego powodu). Na szczęście, rzadko dochodzi do naprawdę poważnych awarii – silniki są trwałe i raczej nie ma ryzyka, że auto nagle odmówi posłuszeństwa w trasie.
Motory JTD montowane pod maską Ducato należą do najlepszych w swojej klasie. Chwalone są za trwałość oraz niewielkie koszty eksploatacji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...