Fiat Multipla

Ten model polecamy nie bez kozery. Tak naprawdę, pomimo średnio atrakcyjnej otoczki w postaci odpychającego wyglądu zewnętrznego, van Fiata jest całkiem udanym samochodem.

W momencie debiutu Multipli w 1998, niemal cały świat wstrzymał na chwilę oddech. Samochód z zewnątrz przypominający karetę miał zapewnić Fiatowi popularność w rodzącej się wtedy klasie europejskich minivanów. Trzeba jednak przyznać, że Włosi zdecydowanie przesadzili z ekscentrycznym wyglądem samochodu. Nieco bardziej uładzone linie przyniósł facelifting, jednak nie zdołał uratować utraconej pozycji Multipli

Pod dziwacznymi kształtami kryje się całkiem solidna technika. Dodatkowo, z eksploatacyjnego punktu widzenia Multipla jest całkiem niezłym wyborem – w środku mieści się aż 6 osób. Auto oparte jest na modelu Bravo/Brava, więc z dostępem do części nie powinno być najmniejszych problemów. Godny polecenia jest zwłaszcza diesel 1.9 JTD, który nie tylko rozsądnie obchodzi się z paliwem, ale również słynie z ponadprzeciętnej trwałości.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...