Fiat Panda

Pierwsza generacja Fiata Pandy nigdy nie była specjalnie popularna w Polsce. Zupełnym  przeciwieństwem jest drugie pokolenie tego samochodu – być może na jego popularność wpłynął fakt, że przez długi czas było to jedno z najtańszych nowych aut w Polsce.

Panda miała być w założeniu następcą Seicento. Trzeba przyznać, że to zadanie wykonała perfekcyjnie. W porównaniu z poprzednikiem oferowała przede wszystkim 5 drzwi, co w polskich warunkach, gdzie miejskie auto niejednokrotnie służy jako jedyny pojazd w rodzinie, ma niebagatelne znaczenie. Auto, które kształtem karoserii nieco przypomina vana, zadebiutowało w 2003. Początkowo miało mieć nazwę….Gingo, ale po protestach ze strony Renault, postanowiono użyć nazwy modelu z lat 90.

Pomimo niewielkich wymiarów zewnętrznych Panda z łatwością pomieści nawet rosłe osoby. Dzięki wysokości dachu w aucie wygodnie zasiądą nawet osoby, które mają ponad 190 cm wzrostu.

W zasadzie każdy silnik warty jest polecenia. Benzyny kuszą tanimi i szeroko dostępnymi częściami. Jeśli często jeździmy w trasie, warto rozważyć diesla 1.3 JTD, ale pamiętajmy, że w tym przypadku może nas czekać kosztowna wymiana wtryskiwaczy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. wypozyczalnia.konrys.pl Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. bus holandia polska Polecam sprawdzony wynajem busów - Sprint24 ul. Wybickiego 30/78, 31-302 Kraków +48 788 279 061
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...