Fiat Punto

 

Pomimo dość kiepskiej opinii, jaką Polacy mają o wyrobach włoskiego producenta, Punto jest bardzo popularne. Cóż, ostatecznie producenci z południa Europy od zawsze byli mistrzami w konstruowaniu aut miejskich.

 

Niedużego Fiata warto polecić zarówno osobom, które szukają typowego auta na dojazdy do pracy, jak również małym rodzinom. Tak, to nie pomyłka! To auto jest naprawdę uniwersalne. Pojemność jego bagażnika przewyższa większość klasowych rywali, a i w środku wygodnie usiądą 3 osoby (przy 4 jest już nieco ciaśniej). Dodatkowy atut Punto to fakt, iż bardzo łatwo o auto od 1 właściciela, z udokumentowaną historią serwisowania.

 

Jeśli chodzi o usterkowość, to niestety, ale Fiat ma na tym polu sporo do nadrobienia. Na całe szczęście ceny części należą do najniższych na rynku, a sama robocizna, dzięki prostej konstrukcji, również nie powinna należeć do kosztownych. Na codzień życie użytkownikom Fiata zatruwają usterki elektryki – rzadko natomiast dochodzi do naprawdę poważnych awarii.

 

Jaki motor warto wybrać? Jeśli jeździmy głównie po mieście, zdecydujmy się na 1.2 16v – motor zapewnia przyzwoitą dynamikę przy zachowaniu niewielkiego zużycia paliwa.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...