Ford C-Max

Próba wejścia Forda w segment niewielkich vanów okazała się całkiem udana. Oparte na drugiej generacji Forda Focusa auto, pierwszy raz pojawiło się na rynku w 2004.

C-max, jak zresztą większość aut wyprodukowanych przez Forda, przekonuje do siebie doskonałymi właściwościami jezdnymi. Auto trzyma się drogi jak przyklejone, co zachęca do sportowej jazdy.

Z perspektywy czasu okazuje się, że doskonałe właściwości jezdne to nie wszystko. Jeśli chodzi o wersje benzynowe, to w zasadzie jedynym ich problemem jest fakt, że kiepsko znoszą zasilanie LPG. Z kolei jeśli chodzi o wersje wysokoprężne, mogą wystąpić problemy z pompą wtryskową i układem wtryskiwaczy (1.8 TDCI). Silnik o mniejszej pojemności, czyli 1.6 TDCI jest znacznie bardziej udany. Przede wszystkim brak w nim elementów, które są typowymi bolączkami nowoczesnych diesli. Nie znajdziemy w nim na przykład dwumasowego koła zamachowego czy filtra DPF. Obniża to znacznie ewentualne koszty eksploatacji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. serwis maszyn wrocław Na rynku dostępne są różne akcesoria samochodowe lecz nie podejrzewałem że aż tak dużo jak opisane tutaj
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...