Ford Fiesta

Najnowsza Fiesta wyglądem grilla na przedniej masce przypomina modele Aston Martina. A jak wiele z tej legendarnej brytyjskiej marki mają wcześniejsze generacje małego Forda?

Dla osób szukających Fiesty do około 15 tysięcy PLN, warto zainteresować się modelem z lat 2002-2008. Auto oferuje stosunkowo zadowalającą ilość miejsca w środku, choć bagażnik nie należy do zbyt dużych. Jednym z problemów Fiesty z tamtych lat jest…brak przestrzeni na stopę w okolicach sprzęgła. Niestety, ten brak potrafi być uciążliwy przy częstej zmianie biegów. Oprócz tego do wnętrza małego Forda nie można mieć zastrzeżeń – deska rozdzielcza ma ciekawy kształt, przynajmniej w porównaniu z większością klasowych rywali.

A silniki? Godne polecenia na pewno są jednostki benzynowe, w szczególności 1.4, znany choćby z Focusa, a opracowany przez inżynierów z japońskiej firmy Yamaha, znanej głównie z produkcji motocykli. Jeśli chodzi o diesle, można rozważyć zakup wersji 1.4 TDCI, która jest oparta o silnik 1.4 HDI opracowany przez koncern PSA.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. Zobacz naszą ofertę z paletami: sprzedaż palet przemysłowych w Warszawie.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...