Ford Galaxy

Duży van Forda niegdyś oferowany był jako bliźniak VW Sharana i Seata Alhambra. Obecnie jest to zupełnie oddzielny model.

Galaxy jest dobrym wyborem dla dużej rodziny. W standardzie oferowana była 7 miejscowa wersja, a w razie potrzeby dodatkowe 2 fotele można złożyć, dzięki czemu uzyskujemy sporą przestrzeń bagażową. Co prawda, we wnętrzu brakuje trochę schowków, które zazwyczaj obecne są w tego typu pojazdach. Natomiast co powinno cieszyć każdego, kto zamierza kupić Galaxy to fakt, że w końcu poprawiono jego jakość. W porównaniu z poprzednimi wersjami, auto jest praktycznie bezawaryjne. Jedyne problemy, jakie mogą wystąpić, to rzeczy eksploatacyjne, jak wtryskiwacze czy turbina.

Z silników warto polecić 2.0 TDCI – wysokoprężny silnik opracowany przez PSA. Jednostka legitymuje się mocą 136 koni mechanicznych, co pozwala na w miarę sprawne poruszanie się. Dodatkowo, raczej nie cierpi na żadne poważne problemy. Z kolei jednostka 1.6 TDCI jest nieco za słaba do samochodów o gabarytach Galaxy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...