Ford Mondeo III

W 2007 roku została zaprezentowana trzecia wersja świetnego modelu Forda o nazwie Mondeo, która pochodzi z łaciny od słowa mundus, które oznacza świat. Auto jest sprzedawane praktycznie na całym świecie. Typy nadwozia to 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowy lift back i 5-drzwiowy kombi. Długość auta to 4778mm. Pojemność baku 70 litrów a bagażnika 540/ 1460 l (liftback)
554/ 1745 l (kombi). Masa własna waha się w granicach 1435 – 1715 kilogramów. Auto idealnie nadaje się dla typowej polskiej rodziny. Dzięki przestronnemu wnętrzu pasażerowie nie będą narzekali na brak miejsca, a sam kierowca będzie usatysfakcjonowany komfortem jazdy. W kwestii jednostek benzynowych na rynku wtórnym największą popularnością cieszy się dwulitrowa jednostka o mocy 145 koni mechanicznych. Zapewnia ona bardzo dobre osiągi, które usatysfakcjonują wielu kierowców. Spalanie takiej maszyny również nie jest najgorsze. Jednak większą popularnością cieszą się silniki wysokosprężynowe o mocy około 100KM. Kupując to auto warto zwrócić uwagę na wersje Ghia oraz Platinum X. W swoim wyposażeniu posiadały między inymi światła ksenonowe, skórzaną tapicerkę wytrzymałą na ekstremalne warunki, system audio Sony, który ucieszy miłośników muzyki, którzy kochają jeździć przy niezłej muzyce. Fordem bardzo dobrze się kieruje, gdyż posiada bardzo dobre wielowahaczowe zawieszenie. Aby zostać posiadaczem tego świetnego modelu Forda wystarczy mieć około 50 tysięcy złotych. Za tą cenę dostaniemy bardzo nowoczesne i dość nowe auto, które będzie nam służyło przez długie lata. Gdyby nastąpiła jakaś usterka, to na rynku jest wiele części, które nie jest trudno dostać. Ich cena również nie jest wygórowana.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...