Ford Transit Connect

Dostawcze Fordy to nie tylko konwencjonalny Transit. Od kilku lat bardzo popularny jest jego mniejszy brat, określany mianem Connect. W założeniu jest to wariant, który ma służyć osobom szukającym praktycznego dostawczaka, lecz Transit jest dla nich za duży.

Auto opracowane na płycie podłogowej Fiesty zadebiutowało w 2002. Sympatię klientów zaskarbiło sobie głównie bardzo precyzyjnym układem kierowniczym. Jak mało które auto dostawcze, tak Transit Connect wręcz idealnie nadaje się do lawirowania po ciasnych miejskich uliczkach. Auta Forda od lat znane są z doskonałych właściwości jezdnych, a Transit Connect trzyma się drogi niczym przylepiony.

Jeśli chodzi o usterkowość, należy przyznać, że inżynierowie Forda naprawdę się postarali. W przeciwieństwie do większego brata, Connect praktycznie nie ma problemów z korozją. Oczywiście nie dotyczy to egzemplarzy nieudolnie naprawianych po wypadkach drogowych. Dodatkowo, wiele pochwał zbiera trwałość tworzyw sztucznych, co jest szczególnie ważne w autach dostawczych. Niestety, jeśli chodzi o dynamikę, auto nie ma się zbytnio czym pochwalić. Podstawowy, a co za tym idzie, najpopularniejszy, motor 1.8 TDCI legitymuje się mocą zaledwie 75 KM, co stanowi dość skromny wynik.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...