Ford Transit

Interesuje Cię użytkowe auto, lecz nie chcesz wydawać kroci na Volkswagena? Ford Transit może się okazać całkiem ciekawym wyborem. Wyroby firmy z Kolonii niemal zawsze kuszą swoją ceną, szczególnie w porównaniu z bezpośrednią konkurencją z Wolfsburga. Nie oszukujmy się, utrata wartości Transita powoduje, że kilkuletni Ford jest nawet 30% tańszy od odpowiednika spod znaku VW. Czy ma to jakiekolwiek uzasadnienie?

Ford to jeden z producentów, który od zawsze miał problemy z trwałością blach. Auta tej marki rdzewieją na potęgę – w przeciwieństwie do konkurencji, wcale nie muszą być uderzone aby na karoserii pojawiły się rdzawe wykwity. Nie inaczej, niestety, jest w przypadku Transita. Co prawda producent oferował 12-letnią gwarancję na perforacje blach, ciężko znaleźć ten model z drugiej ręki bez żadnych rdzawych wykwitów.

A silniki? Również na tym polu dostawczy Ford nie ma się zbytnio czym popisać. Do kosztów eksploatacji należy koniecznie dodać kilka tysięcy złotych na regenerację wtryskiwaczy, jak również naprawę pompy wysokiego ciśnienia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. tesla model 3
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...