Goodwood, gratka dla fanów motoryzacji

Wspomniane w tytule Goodwood, raz w roku staje się miejscem, które chce odwiedzić każdy prawdziwy fan motoryzacji. Jest ono obowiązkowym punktem na mapie. Do miasteczka w południowej Anglii zjeżdżają się wtedy najwięksi producenci samochodów na świecie, gdzie prezentowane są nowe modele pojazdów, ale nie tylko to. W tym roku Audi postanowiła zaprezentować swoje kultowe już samochody, które na stałe trafiły do historii motoryzacji i nie sposób o nich zapomnieć. Będą to między innymi takie pojazdy jak auto Union D, czyli znana wszystkim srebrna strzała, które wyposażona jest 12 cylindrową jednostkę napędową. Zaprezentowane zostaną również motocykle, takie jak NSU Sportmax z 1955 roku, który poprowadzi Ralf Waldmann. Festiwal ten ucieszy również miłośników muzyki, a to za sprawą tego, iż w trakcie festiwalu odbywać się będą jednocześnie koncerty, a jeden z klasyków zostanie poprowadzony przez perkusistę Pink Floyd. Jeżeli tylko ktoś z was ma możliwość pojawienia się na festiwalu, to zdecydowanie go polecamy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. Nowe Renault Clio w AutoZięba
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...